stalo se

 

Ve dnech 29. 31. srpna 2018 se v Kynšperku na louce za sídlištěm konala 3-denní akce pro děti z města, letos na indiánské téma. Akci pořádala Dětská misie.

V neděli 26. srpna se na fotbalovém stadionu v Trpístech konalo každoroční setkání reemigrantů a jejich potomků. Zúčastnilo se ho asi 70 lidí a prožili pěkné společenství.

V sobotu 18. srpna 2018 se v Kraslicích konala svatba Tomáše Zoubka a Gity Krämer. Novomanželům přejeme hojnost Božího požehnání.

Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Jednoduché a krátké články vám pomohou udržovat čtenáře v obraze. Zajímavý úvodní odstavec a stručný, informativní obsah zaručí, že se k vám budou rádi vracet pro další novinky.

Vytvořte si webové stránky zdarma!